وام قرض الحسنه بانک رسالت

 • وام قرض الحسنه  بانک رسالت یکی از وام های کم بهره برای استفاده مردم می باشد.طبق نوشته خود در صفحه اول ادعا می کند که بانکی اجتماعی و خدماتی بوده بدین معنی که این بانک از تسهیلات پرداختی به مشتریان سودی کسب نمی نماید و متقابلاً به سپرده های مشتریان نیز سودی تخصیص نمی دهد. و در ادامه می گوید: “بر اساس موازین شرع مقدس اسلام بانک برای پرداخت وام هیچگونه شرط و تعهدی نداشته و متقابلاً از مشتریان محترم هم شرطی را نخواهد پذیرفت. پرداخت وام بر اساس آئین نامه و ضوابط داخلی بانک می باشد”

  شرابط دریافت وام قرض الحسنه بانک رسالت

  • دریافت وام قرض الحسنه تا مبلغ 200 میلیون تومان
  • 2 درصد کارمزد
  • نیاز به سگرده گذاری قبلی حداقل 3 ماه قبل
  • ارائه وام تا 100% سپرده به ازای 6 ماه خواب سپرده در بازپرداخت 12 ماهه
  • هرماه اضافه‌تر خواب سپرده، 2 قسط به طول مدت بازپرداخت افزوده می‌شود.
  • نداشتن چک برگشتی
  • نداشتن بدهی به هیچ بانکی
   ضامن رسمی

   در صورتی‌که بعد از طی مدت سپرده شرایط دریافت وام را نداشته باشید، میتوانید امتیاز وام را در همان شعبه به وابستگان درجه یک واگذار کنید.

    

  فرآیند دریافت وام قرض الحسنه :

   

   1. افتتاح حساب: در صورت نداشتن سپرده قرض الحسنه (جاری / پس انداز) در بانک قرض الحسنه رسالت، جهت افتتاح حساب به سامانه عضویت مراجعه نمائید.
   2. اعتبار سنجی:پس از افتتاح حساب، جهت انجام فرآیند اعتبارسنجی نسبت به ثبت‌نام در سامانه مرآت اقدام و پس از اخذ نتیجه نسبت به تکمیل پرونده اعتبار سنجی اقدام نمایید.
   3. برآورد تسهیلات:در صورت نداشتن اطلاع از مبلغ و مدت تسهیلات قابل درخواست می توانید به صفحه پیشخوان مجازی رسالت – تسهیلات – برآورد تسهیلات، مراجعه نمائید.
   4. درخواست تسهیلات: پس از دریافت پیامک تأیید از سامانه اعتبار سنجی مرآت نسبت به ثبت درخواست تسهیلات در سامانه اینترنت بانک رسالت اقدام نمائید.

  قابل توجه:

   دریافت تسهیلات قرض الحسنه براساس دستورالعمل های ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ضوابط داخلی بانک می باشد.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه این بانک مراجعه نمایید.

  همانطور که ملاحظه می کنید دریافت وام از این بانک به حداقل 3 ماه سپرده گذاری نیاز دارد. درصورتی که به وام فوری نیاز دارید از همکاران ما در وامخواه مشاوره بگیرید.

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا