وام طلا 09121087475

وام طلا فوری

وام طلا نیم ساعته در اسفند ماه 1402 بدون ضامن

اگر نیاز به دریافت فوری وام دارید و یا به دنبال دریافت وام بدون ضامن هستید می‌توانید از وام با ضمانت طلا یا وام در قبال طلا استفاده کنید. شما می توانید طلاهای خود را نزد ما گرو گذاشته و وام روی طلا دریافت کنید. وام طلا به معنای وام جهت خرید طلا نیست بلکه به این معنی است که شما وام می‌گیرید و به عنوان ضمانت از طلای خود استفاده می‌کنید. به همین راحتی. نه شما متضرر خواهید شد نه ما. بلکه روز به روز به ارزش طلای شما افزوده شده بدون اینکه برای تامین مالی آنها را فروخته باشید.

 

چرا وام طلا بگیریم؟

وام طلا یکی از راه های خوبی است برای هنگامی که دچار مشکلی برای تهیه مبالغ کم هستید.در این مواقع گاها به فروش برخی از دارایی هایتان فکر خواهید کرد. در حالی که فروش دارایی هایی ها با توجه به تورم هر روزه یکی از اشتباه ترین کارها برای کسب نقدینگی است. یکی از راه های امروز برای دریافت وام یا سرمایه آزاد استفاده از طلا بدون فروش و از دست دادن آن می باشد.

 ما در وامخواه برای ارائه تسهیلات به هم وطنان خود شرایط بسیار ویژه ای را در نظر گرفته ایم که با توجه به نرخ سود بانکی بسیار ارزنده می باشد. و بدون هیچ ضامنی می توانید در اسرع وقت وام طلا را روی ارزش طلای خود را از وامخواه دریافت کنید. برای آگاهی از شرایط ویژه تماس بگیرید.

در شرایط یازار امروز که نسبت به سال 97 تا کنون که اسفند ماه 1402 است و طلا چندین  برابر شده است و با نرخ طلای روز هم اکنون  3100000 تومان می باشد.و بزودی با فرارسیدن سال جدید 1403 شاهد افزایش عجیب قیمت طلا خواهیم بود. قطعا فروش طلا با توجه به محاسبه ای که در زیر انجام می دهیم. اصلا به صرفه نبوده و دیگر نمی توانید آن طلایی که برای رفع مشکلتان فروخته اید را مجدد تهیه کنید. بماند که به دلیل اینکه خرید طلا چه دست دو چه نو در هر دو صورت در زمان فروشش ضرر است.

سوالات متداول

تا 80 درصد ارزش طلای شما وام داده می شود.

سقف وام بستگی به توانایی پرداخت اقساط از سوی شما دارد.

مبلغ اقساط و تعداد آن با توجه به توانایی شما در بازپرداخت در زمان مشاوره با همکاران ما مشخص خواهد شد.

برای این منظور می توانید با شماره های وامخواه تماس بگیرید.

در صورتی که مدارک شما کامل باشد تنها در یک روز کاری وام به حساب شما واریز می گردد.

در حال حاضر بانک کارگشایی بانک ملی به این صورت وام می دهد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید کلیک کنید.

دیگر بانک ها مانند بانک رسالت و ملت و صادرات چنین وام هایی را به شما نمی دهند.

-اصل كارت ملي متقاضي 

-همراه داشتن طلای شما جهت اخذ وام

همین حالا با مشاوران وام طلا تماس بگیرید.

09121430573

چگونه با طلا وام بگیریم؟​

اصولا به چند روش می توان روی طلا وام گرفت. یکی از آنها گرفتن وام از بانک ها با سپرده گذاری طلا است که در مطلب بانک کارگشایی به آن موضوع پرداخته ایم. و اصلا صرفه اقتصادی ندارد.

روش دوم مراجعه به شرکت های مختلف جهت دریافت وام با طلا می باشد. در این شیوه شما با تماس با کارشناسان وامخواه و دریافت مشاوره کافی می توانید به همراه طلاهای مورد نظر به دفتر مراجعه نموده و حتما فاکتور آنها را به همراه داشته باشید.(فاکتور نزد شما خواهد ماند و صرفا جهت رویت کارشناسان می باشد.) 

تا 90 و بعضا 100 درصد طلای خود را می توانید ار وامخواه وام بگیرید و در ازای پرداخت اقساط طلای شما نزد ما مانده و با تسویه آخرین قسط، طلا را از کارشناسان ما تحویل می گیرید.

مزایای دریافت وام طلا از وامخواه:​

مزایای دریافت وام طلا

دریافت وام با طلا برعکس دریافت وام از بانک در کمتر از یک ساعت پرداخت میشود و شما نیازی به انجام مراحل زمان بر اداری و بانکی ندارید. همچنین شما در دریافت وام با طلا نیازی به ضامن و یا دسته چک ندارید. از مزایای دریافت وام با طلا این است که شما میتونید با استفاده از طلاهای بی استفاده و طلاهایی که قصد فروش اون هارو ندارید استفاده کنید تا وام فوری دریافت کنید و نیاز مالی خودتون رو تامین کنید. همچنین با بالا رفتن قیمت طلا میتونید جلوی ضرر مالی خودتون رو بگیرید. همچنین شما میتونید وام با سند ملکی هم از موسسه ما دریافت کنید.

 

1.حفظ ارزش سرمایه در مقابل تورم افسار گسیخته
2.حفظ ارزش معنوی طلا
3.عقد قرارداد رسمی
4.پرداخت فوری مبلغ وام
5.وکیوم و بسته بندی طلای شما
6.نگه داری طلا در صندوق امانات بانک
7.تحویل طلا با پرداخت هریک از اقساط
8.اقساط از 1 تا 12 ماه
9.بدون چک و ضامن

آیا فروش طلا صحیح هست یا گرفتن وام طلا ؟

♦ زمانی که شما برای خرید قطعه طلای مورد علاقه خود به طلافروشی مراجعه می کنید ،طلافروشان  فاکتور خرید شما را به صورت زیر محاسبه می کنند :

(وزن طلا × قیمت به روز) + (بین 15 الی 30 درصد اجرت کار) + (7% سود مغازه )+ (9%مالیات)=قیمت خرید فاکتور طلای شما
♦ اما در صورتی که تصمیم به فروش طلای خود گرفته اید طلا فروشی ها طلای شما را به قیمت طلای آبشده میخرند و این کار حداقل 35 درصد ضرر به همراه دارد چون سود طلافروشی و اجرت و مالیات از آن کم میشود.

وام طلا را از کدام بانک بگیریم؟

بانک‌های زیادی نیستند که وام طلا پرداخت می‌کنند و به طور معمول بانک‌ها مبالغ پایینی را برای وام طلای خود در نظر گرفته‌اند اما بدون ضامن بودن وام طلا نکته مثبت این وام است البته یک نکته مثبت دیگر هم وجود دارد که باهم بررسی خواهی کرد. در ادامه در مورد بانک‌هایی که وام با طلا پرداخت می‌کنند توضیح داده‌ایم.

شرایط دریافت وام طلا بانک ملی 1402

شما می‌توانید ۲ نوع وام طلا از بانک ملی دریافت کنید وام طلای قرض الحسنه بانک ملی و وام طلای جعاله بانک ملی.

شرایط دریافت انواع وام طلای بانک ملی به شرح زیر است:

نوع واممبلغ وامسود واممدت بازپرداختمیزان طلا جهت ضمانت
وام طلای قرض الحسنه۲ میلیون تومان۴ درصد۱ ساله۳۰ گرم
وام طلای جعاله۲۰ میلیون تومان۲۰ درصد۱ ساله۱۰۰ گرم

جهت بازپرداخت وام طلای بانک ملی نیاز نیست هر ماه قسط پرداخت کنید و باید مبلغ وام را بعد از یک سال یک جا پرداخت نمایید.

نکته: 

– وام طلا از بانک پاسارگاد داده نمی شود.

– وام طلا از بانک صادرات نمی توانید بگیرید.

– طبق تحقیق تیم وامخواه در حال حاضر غیر از بانک کارگشایی هیچ بانک دیگری در قبال ترهین طلا به شما وامی پرداخت نمیکند.(بروزرسانی شده در بهمن ماه 1402)

 

محاسبه قیمت طلا کار سخت و پیچیده‌ای است و نیاز به محاسبات زیادی دارد. اگر قصد دارید طلا بخرید، طلا بفروشید و یا طلای خود را به امانت بگذارید حتما نیاز است که قیمت واقعی طلا را بدانید، حتما با خود فکر می‌کنید طلافروش و یا بانک قیمت طلا را محاسبه می‌کنند اما توجه کنید بهتر است قیمت واقعی طلا را بدانید و بعد با قیمتی که طلافروش به شما می‌گوید مقایسه کنید.

 

وام طلا مناسب چه اشخاصی است؟

وام طلا برای کسانی که طلای خود را بدون استفاده در خانه نگه می دارند و برای تامین مالی به فکر فروختن آن ها می افتند، مناسب است. همچنین اگر نیاز فوری به نقدینگی دارید اما با توجه به شرایط سختگیرانه و یا حتی غیرممکن بانک ها مثل سپرده گذاری و داشتن ضامن کارمند و داشتن دسته چک و … نمیتوانید از بانک وام دریافت کنید میتوانید به راحتی با ضمانت گذاشتن طلای خود در کمتر از نیم ساعت مبلغ مورد نیاز  را دریافت کنید.

 • اشخاصی که ضامن کارمند و ضامنی که برای بانک معتبر باشد ندارند.
 • اشخاصی که توانایی سپرده گذاری های طولانی مدت در بانک برای دریافت وام ندارند.
 • کسانی که طلا دارند اما قصد فروشش رو ندارند.
 • اشخاصی که برای مدت زمان کوتاهی نیاز به وام دارند.
 • اشخاصی که برای تامین مالی خودشون فرصت خیلی کمی دارند.
 • کسانی که دسته چک ندارند.

چگونه وام طلا دریافت کنیم؟

 

در بانک‌ها و یا سایر موسسات ممکن است شرایط وام طلا سخت و دشوار باشند. اما در وام طلا شرکت طلای جم، شما با ساده‌ترین راه و در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید وام خود را دریافت نمایید. پس در واقع هیچ شرایط خاصی وجود ندارد. همانطور که در بالا ذکر کردیم، کافی است طلای مورد نیاز را داشته باشید. پس اگر مایل به دریافت وام با ضمانت طلا هستید:

 1. طلای خود را که قصد دارید به عنوان وثیقه طلا، نزد ما بسپارید را آماده کنید.
 2. با مشاوران شرکت ارتباط برقرار کنید.
 3. پس از ارزش‌گذاری طلای خود، در کمترین زمان وام خود را دریافت نمایید.
به این مطلب امتیاز دهید.
5/5

امتیاز کاربران به این مطلب:

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای

30 دیدگاه دربارهٔ «وام طلا 09121087475»

  1. درود اطلاعات کامل درج شده ولی برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره بالا تماس بگیرین تا طبق قیمت روز طلا بهتون مشاوره بدن

 1. سلام. میخواستم بپرسم چه نوع طلایی برای شما قابل قبول است آیا طلای آب شده هم قبول میکنید؟

 2. خانم عزیزی

  سلام سقف وام چقدر هست؟ ۱ میلیارد و نیم طلا داشته باشیم وام میدین ۹۰ درصدش؟

 3. سلام وقتتون بخیر آیا فقط برای تهران هست چون بنده شهرستان هستم درضمن یک مقدار از طلاها فاکتورش به نام همسرم هست و یک مقدار بنام بنده هست بقیه طلاها از برنامه دیوار خرید کردم فاکتورش بنام من و همسرم نیست آیا موردی داره یا خیر

  1. به احتمال زیاد اگر تشریف بیارین تهران و یک آدرس احراز شده ارائه بدین بله ولی برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 4. الهه عیوضی

  خیلی اطلاعاتتون کامل بود من فکر میکردم کارگشایی بیشتر بده. خیلی کمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید
پیمایش به بالا