شرایط وام ضروری دانشجویی

وام ضروری
 • صندوق رفاه دانشجویی وام هایی را برای برخی اتفاقات مانند بلایای طبیعی، تصادفات، بیماری و … به نام وام های ضروری در نظر گرفته است که از طریق سایت swf.ir قابل دریافت می باشد. دانشجویان نمونه و قهرمانان ورزشکار نیز شامل دریافت انواع وام های ضروری ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ می شوند. در زیر شرایط وام ضروری دانشجویی را مشاهده می کنید.

  وام ضروری
  شرایط وام ضروری دانشجویی 1401

  دانشجویانی که مشکلات مالی داشته و یا دارای شرایط خاص می باشند و یا گرفتار بلایای طبیعی شده اند، می توانند به صندوق رفاه دانشجویی به نشانی swf.ir مراجعه کرده و پس از مشاهده انواع وام ها و مبالغ آن اقدام به درخواست انواع وام های ضروری سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ بپزدازند.

  البته وام های ضروری تنها مربوط به بلایای طبیعی و بیماری دانشجویان نبوده و برای ایجاد انگیزه در دانشجویان به منظور شرکت در فعالیت های علمی و رویدادهای ورزشی، وام ضروری ویژه دانشجویان مبتکر و همچنین دانشجویان ورزشکار نیز ارائه می شود. از آنجا که شرایط وام ضروری دانشجویی 1400 – 1401 و مبلغ آن بر اساس مقطع تحصیلی و نوع رویداد متفاوت است، در ادامه جزئیات این شرایط را بررسی و جدول مبلغ این وام ها را ارائه داده ایم.

  مبلغ وام ضروری:

  سقف مبلغ وام ضروری دانشجویی در هر مقطع تحصیلی در زمان ثبت نام وام دانشجویی، بر اساس مصوبات صندوق رفاه دانشجویی در سایت این سازمان اطلاع رسانی می شود. در ادامه مبلغ وام ضروری دانشجویی و سقف مبلغ وام رویدادها ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱، در قالب جدول اطلاع رسانی شده است.

   

  مقطع حصیلی وام ضروری 1400 – 1401
  کاردانی/ کارشناسی ناپیوسته/ ارشد ناپیوسته تا سقف 7,800,000 هزار تومان
  کارشناسی پیوسته/ دکتری تخصصی ناپیوسته غیر بورسیه تا سقف 10,400,000 هزار تومان
  ارشد و دکتری پیوسته/ دکتری حرفه ای تا سقف 13,000,000 تومان

   

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  با ما تماس بگیریدبرگشت به بالا