گرفتن وام

 • گرفتن وام یکی از دغدغه های مردم و در برخی موارد نیاز ضروری آنها است. بنا به دلایل مختلفی گرفتن تسهیلات در بانک ها بسیار سخت می باشد و مردم برای دریافت وام باید در صف های طولانی و پرکردن فرم های بسیار و بالا و پایین شدن از ادارات بمانند تا بتوانند وام بانکی با سود 8 الی 18 درصد و گاها 24  تا 30 درصدی از بانک دریافت کنند. همین وام را با همین سود مصوبه می توان بسیار راحت تر از شرکت های معتبر دریافت نمود. 

  با توجه به تورم60 درصدری این ارقام کاملا به صرفه می باشد و دیگر نمیتوان نام ربا را بر آن نهاد چرا که در هر صورت از تورم عقب تر خواهدبود. 

  ولی با توجه به بالا رفتن روز به روز تورم در کشور ما این احکام قطعا باید مورد بروزرسانی و بازبینی قرار بگیرد. دلیل این امر بسیار ساده است. در زمان های دور اگر شما یک سکه طلا به فردی وام می دادید هر زمان که یک سکه طلا را به وی بازمی گرداندید، هیچ فرقی به حال طرفین نمی کرد و هر دو طرف به یک میزان قرض گرفته و پس می دادند. ولی در کشور ما اگر امروز با یک میلیون تومان بتوان یک گرم طلا خرید، یک هفته بعد با یک میلیون تومان نمی توان یک گرم طلا خرید. 

  با یک فرمول خیلی ساده و تبدیل پول یا وام گرفته شده به قسمت طلا و بازگرداندن آن به نرخ طلای روز می توان این موضوع را بدون مشکل شرعی برطرف نمود. یعنی گرفتن وام با طلا و پس دادن آن با نرخ روز طلا. چه قیمت طلا پایین بیاید چه بالا برود.

  گرفتن وام فوری از بانک ها

  متاسفانه گرفتن تسهیلات فوری از بانک ها آن چنان معنی خاصی ندارد. چرا که برای دریافت وام فوری یا باید از قبل سپرده گزاری کرده باشید یا با مدارک بسیار و پرونده سازی بسیار بتوانید بعد از مدت زمان طولانی از بانک تسهیلات دریافت نمایید.

  مطالب زیر می تواند برای دریافت وام فوری به شما کمک کند:

  – وام اشتغالزایی 

  ما در وامخواه برای شما شرایطی را محیا نموده ایم که بدون ربا و مانند سود بانکی کشور بتوانید بدون ضامن و طی مراحل اداری سخت به آسانی وام دریافت کنید.

  شرایط گرفتن وام فوری از وامخواه

  گرفتن وام روی طلا

  گرفتن وام فوری تا 80 درصد ارزش طلا بدون ضامن  

  گرفتن وام روی خودرو

  داشتن خودرو و دریافت وام از 70 تا 90 درصد ارزش خودرو بدون انتقال سند  

  گرفتن وام با سند ملک

  داشتن سند ملکی و دریافت وام تا 70 الی 80 درصد ارزش ملک بدون انتقال سند

  گرفتن وام روی طلا

  داشتن سیم کارت 912 با کد های یک الی 5 و دریافت وام تا 90 درصد ارزش وام

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا