گرفتن وام آزاد و وفوری

 • برای اینکه با وام آزاد و نحوه دریافت آن آشنا شوید ابتدا سعی دارم که وام را به بیان خیلی ساده و عامیانه برای شما توضیح دهیم. وام در اصل نوعی قرض دادن پول به حساب می آید که بانک ها یا شرکت های وام دهنده در ازای سودی ثابت و مشخص به وام گیرنده پرداخت می کنند. وام انواع زیادی دارد مثل ، وام مسکن، وام خودرو، وام دانشجویی و… که هر کدام سود با درصد های مختلفی را از وام گیرنده دریافت می کنند. زمان بازگشت پول طبق توافق طرفین تعیین می شود. البته بازپرداخت اصل وام و سود آن به صورت اقساطی و ماهانه تعیین می شود و فرد وام گیرنده موظف است که در زمان های تعیین شده قسط خود را پرداخت کند.

  شاید برایتان سوال باشد که وام دهنده چطور مطمئن می شود که وام گیرنده در زمان تعیین شده، پول را به او باز می گرداند؟ درواقع وام دهنده که معمولا بانک ها هستند در ازای دریافت ضمانتی مثل چک، فیش حقوقی، سند خانه یا زمین یا ماشین و … مبلغی را به عنوان قرض به فرد ارائه می دهند. بعد از مدتی زمان بازگشت پول به وام دهنده فرا می رسد و وام گیرنده باید اصل وام بعلاوه سود وام به شرکت یا بانک وام دهنده بازگرداند. روال بانک ها در صورت عدم بازگشت وجه از طرف وام گیرنده بدین شکل است که پول را از حساب بانکی ضامن وام گیرنده برداشت می کنند. البته ابتدا اخطار هایی به وام گیرنده و ضامن می دهند که این اخطار حدود 2 تا 3 ماه زمان می برد.

  بودجه وام توسط بانک ها چگونه تامین می شود؟

  بانک ها محل نگه داری پول های مردم هستند و همین نقدینگی باعث می شود که بانک ها بتوانند وام های کلان و ارزان را ارائه دهند. از طرف دیگر خود وام یکی دیگر از راه های تامین بودجه بانک ها است. یعنی سودی که از شما دریافت می کند، باعث تامین بودجه بانک می شود. بودجه دولتی و سودهای بانک ها و موسسات از تجارت ها و سرمایه گذاری ها دیگر راه به دست آوردن بودجه وام است. بانک ها حق دارند با پولی که مردم به آنها می دهند در شرکت ها و بیزنس های مهم و قانونی سرمایه گذاری کنند. جالب است بدانید که دولت هم برای انجام کارهایش از بانک وام می گیرد که این وامهای کلان هستند.

  وام آزاد چیست؟

  وام آزاد نوعی وام به حساب می آید که شرکت ها و موسسات مختلف وام دهنده آنها هستند. این وام ها بر خلاف وام های بانکی به سرعت وارد حساب شما می شوند.در واقع بعضی این نوع وام را به وام یک ساعته می شناسند چرا که در مدت یک ساعت می توانید آن را دریافت کنید. البته وام آزاد تفاوت بسیار زیادی با وام هایی که بانک ها ارائه می دهند دارد. چند مورد از مهم ترین تفاوت ها را برای شما بیان می کنیم:

  • مقدار سود: وام آزاد سود بیشتری نسبت به وام های بانکی از وام گیرنده دریافت می کند که البته این سود توافق شده بین طرفین می باشد. که البته با توجه به میزان تورم در کشور ما و جهان این میزان واقعا تاثیر آنچنانی در گرفتن وام نخواهد داشت.
  • تعداد قسط ها: براساس توافق بین طرفین، تعداد قسط های پرداخت اصل وام و سود وام تعیین می شود.وام آزاد قسط های پرداخت بیشتری نسبت به قسط های پرداخت وام بانکی به وام گیرنده ارائه می دهد.
  • ضمانت: در بانک ها معمولا برای ضمانت از شما ضامن می خواهند که شما باید فیش حقوقی فردی که کارمند دولت است را خدمت بانک ارائه دهید تا در صورت عدم بازپرداخت وام از طرف وام گیرنده، بانک اقدام به بازپرداخت پول از حساب بانکی ضامن کند. اما در وام های آزاد معمولا نیازی به ضامن نیست و شما می توانید با گرو گذاشتن سند ملک، ماشین، زمین، زمین زراعی و… اقدام به دریافت وام نمایید.
  • مقدار پول درخواستی: وام های بانکی که انواع مختلفی دارند برای پرداخت سقف خاصی دارند و اغلب وام های کلان به افراد شناخته شده به قول معروف پارتی دار می رسد. در واقع هر مقداری که وام می خواهی به همان اندازه زحمت شما برای دریافت وام بانکی سخت تر می شود، شرایط سخت تر را باید قبول کنید و ضمانت های بیشتری برای دریافت وام های کلان ارائه بدهید. وام آزاد بدین شکل نیست و می توان گفت که برای دریافت وام آزاد سقفی وجود ندارد البته شرکت های وام دهنده از شما ضمانت های بیشتر می خواهند اما شما درگیر کارهای اداری نمی شوید.
  • مدت زمان درخواست وام تا دریافت وام: حتما شنیده اید که می گویند فلانی درخواست وام ازدواج کرده و زمانی که بچه دار شده است، وام ازدواج به حسابش واریز شده است. این مثال خود بیان مشکل بزرگ وام های بانکی است. مدت زمان درخواست وام تا دریافت وام بسیار زیاد است اما دریافت وام آزاد به سرعت صورت می گیرد و پول به سرعت به حساب شما واریز می شود.
  • کاغذبازی های اداری: وام های بانکی شما را سردرگم می کنند. در ابتدا که قصد دریافت مشاوره از متصدی بانک در مورد فلان وام را دارید، سرتان از شرایطی که برای دریافت وام بیان می کند گیج می رود و اگر تمام شرایط را داشته باشید، کلی کاغذ بازی اداری پیش رو دارید تا به وام خود برسید. برای دریافت وام آزاد با این کاغذبازی های اداری و وقت گیر و اعصاب خوردکن مواجه نیستید و خیلی راحت می توانید وجه درخواستی خود را با ارائه ضمانت، دریافت کنید.
  • شرایط دریافت وام: برای دریافت وام آزاد نیازی به داشتن شرایط خاص نیستید فقط باید ضمانتی که ارائه می دهید به اندازه وجه درخواستی شما باشد اما وام های بانکی شرایط سنگینی برای دریافت وام قرار می دهند. این شرایط به گونه ای است که خیلی از افراد را شامل نمی شود و همین امر موجب می شود وام به کسی نرسد.

  همان طور که توضیح داده شد شرایط دریافت وام آزاد خیلی راحت تر از وام های بانکی است و از طرف دیگر سریع تر به به پول وام خود می رسید. با توجه به این که گرفتاری های مردم در این دوره و زمونه خیلی بیش تر از قبل شده و مردم نیاز به نقدینگی دارند، قطعا ترجیه می دهند که این وام آزاد را دریافت کنند. از طرف دیگر وام آزاد نیاز به ضامن های متعدد برای ضمانت شما ندارد و همین کار شما را برای دریافت وام راحت تر می کند.

   

  از کجا وام آزاد بگیریم؟

  شرکت های زیادی در حال حاضر در این حوزه فعال هستند. افراد زیادی وجود دارند که می توانند در ازای وثیقه شما وام های مختلفی را به شما اعطا کنند.

  این وام ها از کمترین مبالغ بر روی سیم کارت و خودرو و ملک داده می شود وسقفی برای مبلغ آن وجود ندارد. هیچ ضامنی برای این کار نیاز نخواهید داشت و همه شرایط را صفر تا صد خودتان مشخص می کنید.

  شرکت وامخواه یکی از فعالین این حوزه برای اعضای وام به شماست و به خاطر سبقه زیاد براحتی می توانید به آنها اعتماد کنید. برای دریافت هرگونه مشاوره می توانید با کارشناسان ما همین الان تماس بگیرید.ح

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۰ رای

  6 دیدگاه دربارهٔ «گرفتن وام آزاد و وفوری»

  1. سلام من ع ص بعلت زندان بودن داداشم ازمون دادگاه وثیقه یک میلیاردی خواسته ماهم که مستاحریم درست فرهنگی بازنشسته ام اما چون خونه نداریم واسه وثیقه باید سند اجاره کنیم به هر دری میزنیم میگونید اجاره سند یک میلیاردی 100 میلیون ویک سند مشاع که فقط 3ه نفر شریک باشن حالا مبخوام از شما کمک بگیرم وام بگیرم چون وام گرفتن از بانگها باید از 700 خان رستم گذشت چه رسد به هفت خان رستم لطفا بخاطر خدا کمک کنید به من وامی سریع بدید داداش بیگناه 3 سال بدون وثیقه زندان مانده ممنون

   1. متاسفانه ما نمیتونیم کمکی بکنیم ولی میتونید شماره تون رو اینجا تو کامنتا بگذارید اگر دوست عزیزی میتونه کمک کنه باهاتون تماس بگیره

  2. محمدسرور

   سلام .بنده نیاز به ۱۰۰میلیون وام آزاددارم ،،، وبه صورت اقساط برمیگردانم ودرمقابل(( سفته و چک صیادی وتعهد حقوقی )) به عنوان ضمانت میتوانم تقدیم کنم ،،،اگرپرداخت وام مقدور بود ،،،لطفا اطلاع بدهید

  3. محمدصفا تاتاری

   سلام وقت بخیر من یک کارگرهستم واین روزها خیلی دستم خالیه متاهل هستم وسه تابچه دارم 15 میلیون وام میخواستم چطور میتونم بگیرم راهنمایی لطفا
   09331570681

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا