پرداخت وام روی سیم کارت

 • پرداخت وام روی سیم کارت یکی از رایج ترین راه ها برای دریافت وام فوری است. این وام تحت نطارت دفاتر پیشخوان ارائه می شود و هیچ نگرانی وجود ندارد. شما برای خرید سیم کارت رند و یا ارزش همراه اول دائمی می توانید وام بگیرید و یا اگر صاحب سیم کارت 912 دائمی همراه اول هستید می توانید روی آن وام بگیرید و با توجه به ارزش فعلی آن روی سیمکارتتان وام دریافت کنید.

  برای آگاهی از ارزش سیمکارت 912 خود می توانید به صفحه ارزش سیمکارت مراجعه نموده یا به سایت رندبازار مراجعه نموده و ارزش سیمکارتهای مشابه خود را یافته و قیمت تقریبی سیمکارت خود را پیدا نمایید.

  پرداخت وام روی سیم کارت توسط خیلی از شرکت ها در حال حاضر ارائه می گردد ولی برای گرفتن این وام بهتر است از شرکت های معتبری ماننند وامخواه کمک بگیرید. برای این منظور کافی ست با یک تماس تلفنی با کارشناسان وامخواه ارزش سیم کارت خود را سوال کرده و بهترین مدل دریافت وام روی سیم کارت را یافته و برای دریافت وام به دفتر ما مراجعه نمایید. سپس در مدت زمان بسیار کمی وام خود را روی سیمکارت دریافت کنید.

  گرفتن وام فوری از بانک ها

  متاسفانه گرفتن وام فوری از بانک ها آن چنان معنی خاصی ندارد. چرا که برای دریافت وام فوری یا باید از قبل سپرده گزاری کرده باشید یا با مدارک بسیار و پرونده سازی بسیار بتوانید بعد از مدت زمان طولانی از بانک تسهیلات دریافت نمایید.

  مطالب زیر می تواند برای دریافت وام فوری به شما کمک کند:

  – وام اشتغالزایی 

  -وام پروانه کسب

  ما در وامخواه برای شما شرایطی را محیا نموده ایم که بدون ربا و مانند سود بانکی کشور بتوانید بدون ضامن و طی مراحل اداری سخت به آسانی وام دریافت کنید.

  شرایط گرفتن وام فوری از وامخواه

  گرفتن وام روی طلا

  گرفتن وام فوری تا 80 درصد ارزش طلا بدون ضامن  

  گرفتن وام روی خودرو

  داشتن خودرو و دریافت وام از 70 تا 90 درصد ارزش خودرو بدون انتقال سند  

  گرفتن وام با سند ملک

  داشتن سند ملکی و دریافت وام تا 70 الی 80 درصد ارزش ملک بدون انتقال سند

  گرفتن وام روی طلا

  داشتن سیم کارت 912 با کد های یک الی 5 و دریافت وام تا 90 درصد ارزش وام

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا