وام میلیاردی با سند ملکی 09121087475

 • تهران تهرانپارس, تهران
  دوشنبه, سه‌شنبه, چهارشنبه, پنج‌شنبه, جمعه, شنبه, یکشنبه09:00 – 17:00
  وام میلیاردی با سند ملکی یکی از راه های رسیدن به رقم های بالا برای تامین کسری بودجه در امور کاری شماست. امروزه برای گرفتن وام از بانک ها باید مراحل طولانی و سختی را پشت سر بگذارید تا بتوانید از بانک ها وام میلیاردی بگیرید. در این مقاله کامل شما را با ساختار وام دادن بانک ها روی سند ملکی آشنا کرده و روند دریافت وام با سند ملک را بدو ضامن نیز توضیح می دهیم.

  شرط اصلی گرفتن وام های میلیاردی در بیشتر بانک ها ارائه دادن یک ضامن معتبر و شناخته شده است ولی در برخی دیگر از بانک های کشور می توان با ارائه دادن سند ملکی خود به بانک از این نوع وام های میلیاردی بهره برد، به شرطی که شش دانگ سند ملکی به اسم خود وام گیرنده باشد و تا زمانی که کل وام و اقساط آن تسویه نشود سند ملکی شما نزد بانک به امانت گذاشته می شود.

  نکات و شرایط اصلی مربوط به گرفتن وام میلیاردی با سند مسکونی در 1403

  •   وام گیرنده باید در تمام بانک های کشور خوش حساب باشد.
  • نداشتن چک برگشتی در هیچ کدام از بانک ها
  • سند ملکی که برای ضامن وام خود به بانک ارائه می دهید نباید در هیچ بانک یا ارگان دیگری به رهن یا وثیقه گذاشته باشد.
  • سند ملکی نباید هیچ مانعی برای خرید و فروش داشته باشد.
  • سند ملکی شما باید در دفاتر اسناد رسمی به ثبت رسیده شده باشد.
  • بعد از درخواست وام میلیاردی که می خواهید به وسیله سند ملکی آن را بگیرید بهتر است که تمام مدارک مورد نیاز بانک مذکور را تهیه کرده و آنها را با هم به بانک تحویل دهید تا با بررسی کارشناسان بانک وام شما را به حساب شما واریز کنند.
  • متقاضی وام میلیاردی نباید هیچ نوع وام پرداخته نشده ای نداشته باشد. چون وام گیرنده تا وام قبلی خود که فرقی نمی کند در چه بانکی است را تا تسویه نکند نمی تواند این وام را بگیرد.
  • سربلند بیرون آمدن از کارشناسی قیمت کارشناسان بانک

   

  توجه کنید که بانک در مرحله اول با دریافت مبلغی ملک شما را برای کارشناسی ارسال می کند و کارشناس بانک با در دست داشتن کپی سند به محل ملک مراجعه کرده و آن ملک را کاملا از هر نظر بررسی کرده و آن را قیمت گزاری می کند تا بانک بداند چقدر از بانک می توانید وام بگیرید.

  پس قبل از هر چیز باید ارزش ملک شما میلیاردی باشد تا بتوانید روی آن ملک وام میلیاردی دریافت کنید.

  ولی همانطور که دیدید دریافت وام میلیاردی از بانک کار هر کسی نیست ولی ما در وامخواه بدون لحظه ای معطلی روی سند شش دانگ ملک وام میلیاردی بدون ضامن خواهیم داد.

   

  کدام بانک ها با سند مسکونی وام میلیاردی می دهند؟

  • شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک سامان

   اگر به دنبال دریافت وام میلیاردی با سند ملکی هستید بانک سامان انتخاب خوب برای شما است. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد بانک سامان نیز یکی از بانک‌هایی است که وام با ضمانت سند ملکی پرداخت می‌نماید. جهت دریافت وام سند ملکی بانک سامان، ابتدا توسط بانک اعتبارسنجی شده سپس متناسب با توان پرداخت شما مبلغ وام مشخص می‌شود. حداکثر مبلغ وام سند مسکونی بانک سامان به میزان ۵۰ درصد ارزش ملک مسکونی حداکثر تا سقف ۱.۵ میلیارد تومان می‌باشد. در جدول زیر اطلاعات این وام را مشاهده می‌نمایید:

   مبلغ وامحداکثر ۱.۵ میلیارد تومان
   سود وامبراساس مصوبه بانک مرکزی (معمولا ۱۸ درصد)
   مدت بازپرداختحداکثر ۵ سال
   ضامنسند ملک + چک

   مزایای وام با سند ملکی بانک سامان

   بر اساس اطلاعاتی که در مورد وام با سند ملکی بانک سامان در سایت بانک سامان منتشر شده است مزایای این وام به شرح زیر می‌باشد:

   • پرداخت فوری وام سند ملکی
   • پرداخت وام به کلیه افراد واجد شرایط امکان پذیر است حتی اگر میانگین حساب نداشته باشند.
   • امکان دریافت وام تعمیر مسکن به صورت همزمان با وام خرید مسکن به میزان ۳۰ درصد ارزش ملک

   

  • وام خرید مسکن بانک مسکن 1402 (اوراق حق تقدم)

   سقف وام خرید مسکن بانک مسکن ۸۰۰ میلیون تومان برای زوجین و برای مجردین ۴۰۰ میلیون تومان برای شهر تهران است. برای سایر شهر های بزرگ برای زوجین و مجردین به ترتیب ۶۴۰ میلیون تومان و ۳۲۰ میلیون تومان است. برای شهر های زیر ۲۰۰ هزار نفر سقف این وام برا زوجین ۴۸۰ میلیون می‌باشد. به ازای هر فرزند مبلغ ۲۵ درصد به این وام افزوده می‌شود. باز پرداخت این وام بصورت ساده و پلکانی برای مناقط شهری و بافت فرسوده متفاوت است. برای مناطق شهری ۱۲ ساله با سود ۲۲.۵ درصد و برای بافت فرسوده به روش ساده ۱۵ ساله و با روش پله کانی ۱۲ ساله با سود ۲۲.۵ میباشد.

   عنوان واممبلغ وامتعداد اوراق مسکنهزینه خرید اوراق مسکن
   وام مسکن زوجین ساکن تهران۸۰۰ میلیون تومان۱۶۰۰۱۶۰ میلیون تومان
   وام مسکن زوجین ساکن شهرستان۶۴۰ میلیون تومان۱۲۸۰۱۲۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
   وام مسکن مجردین ساکن تهران۴۰۰ میلیون تومان۸۰۰۸۰ میلیون تومان
   وام مسکن مجردین ساکن شهرستان۳۲۰ میلیون تومان۶۴۰۶۴ میلیون تومان
   وام جعاله مسکن۱۶۰ میلیون تومان۳۲۰۳۲ میلیون تومان

   ثبت نام انواع وام مسکن چگونه انجام می‌شود؟

   مراحل ثبت نام با توجه به نوع بانک و نوع وامی که درخواست می‌نمایید متغیر است. به طور معمول برای همه بانک‌ها ابتدا باید به شعبه مورد نظر مراجعه کرده و پس دریافت مدارک مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایید. معمولا ثبت نام وام بانک برای خرید مسکن به خاطر جمع کردن مدارک و پیدا کردن ضامن کمی طول می‌کشد.

   مدارک لازم برای انواع وام مسکن چیست؟

   مدارک مورد نیاز برای دریافت وام مسکن بین بانک‌ها متفاوت است؛ اما مشترکاتی نیز با یکدیگر دارند. این مشترکات عبارت‌اند از:

   • اصل و تصویر تمام صفحات سند مالکیت ملک (سند باید حتما به نام دریافت‌کننده تسهیلات باشد)
   • اصل و تصویر پایان‌کار ساختمان
   • ارائه قبض برق یا مدارکی که بانک بتواند بر اساس آن کدپستی خانه‌ای را که می‌خواهید برایش تسهیلات بگیرید، تایید کند.
   • اصل و تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه مالک یا مالکین
   • اصل و تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه ضامن یا ضامنین
   • مدارک شغلی و درآمد دریافت‌کننده‌ی تسهیلات مانند جواز کسب و فیش حقوقی
   • رسید پرداخت مبلغ ارزیابی ملک
   • تکمیل و امضای فرم درخواست وام
  • دادن وام میلیاردی با سند مسکونی توسط بانک تجارت :

  (در حال حاضر این وام فعلا در پاییز 1402 دیگر پرداخت نمی گردد.)

  بانک تجارت این طرح به نام طرح تسهیلاتی پویا نام گذاری کرده است که آن را به تمام مشتریان خود که فرقی نمی کند حقیقی یا حقوقی هستند ارائه می دهد. مبلغ وام در بانک تجارت بستگی به معدل حساب مشتری دارد و هر چه معدل حساب آن ها زیادتر باشد مبلغ وام اشخاص حقیقی و حقوقی هم بیشترین مبلغ تعلق می گیرد. کسانی که قصد گرفتن این وام را دارند باید در یکی از شعبه های بانک تجارت شهری که در آن ساکن هستند یک حساب جاری و یا یک حساب کوتاه مدت داشته باشند و تقریبا حدود یک ماه از سپرده اشخاص گذشته باشد تا وام را در طرح قالب عقد مرابحه به افرادی که خواهان وام میلیاردی هستند پرداخت شود. اشخاص برای گرفتن این وام در بانک تجارت با شرایط گفته شده می توانند سند ملکی خود را برای ضمانت وام به بانک ارائه دهند و وام خود را دریافت کنند. نرخ وام میلیاردی در بانک تجارت ۱۵ درصد است و بازپرداخت آن از ۱۲ تا ۳۶ ماه می باشد. هم چنین بانک تجارت برای دادن وام های میلیاردی با سند باید شخص وام گیرنده هیچ نوع چک برگشتی و اقساط عقب افتاده در هیچ کدام از بانک های کشور داشته باشند و یکی دیگر از شرایط مهم این نوع وام باید سند ملکی شش دانگ آن به اسم خود وام گیرنده باشد.

  نرخ سود وام میلیاردی در بانک دی ۴ درصد است و بازپرداخت آن به صورت ۳۶ ماهه می باشد و متقاضیان برای گرفتن این نوع وام باید اول یک حساب سپرده قرض الحسنه داشته باشند و بعد تقاضای وام میلیاردی با سند ملکی را بدهند. شروط اصلی و مهم بانک دی برای دادن وام میلیاردی با سند ملکی به متقاضیان داشتن یک ضامن رسمی و سند ملکی که باید به اسم خود وام گیرنده باشد، محسوب می شود.

  (در حال حاضر این وام فعلا در پاییز 1402 دیگر پرداخت نمی گردد.)

  یکی از تسهیلاتی که توسط بانک صادرات برای مشتریان خود ایجاد کرده است دادن وام میلیاردی با سند ملکی می باشد و نرخ سود آن را هم ۱۸ درصد با بازپرداخت ۳ ساله معلوم کرده است. متقاضیان این نوع وام در بانک صادرات بدون معرفی کردن ضامن رسمی برای گرفتن وام با داشتن سند ملکی که به اسم وام گیرنده باشد وام خود را در کمترین زمان بگیرد. هم چنین به سما یادآور می شویم که نباید در هیچ بانکی از کشور چک برگشتی و اقساط عقب افتاده وامی داشته باشید.

  • دادن وام میلیاردی با سند ملکی توسط بانک ملی :

   افتتاح حساب سپرده ویژه اوراق مسکن همانند سپرده کوتاه مدت عادی انجام و بر اساس مبلغ سپرده گذاری و مدت ماندگاری در قالب 2 طرح قابل ارائه می باشد. مشتری می تواند بر اساس شرایط خود یکی یا هر دو طرح را انتخاب و در حساب های ویژه طرح سپرده‌گذاری نماید.

   شرایط تسهیلات بانک ملی برای خرید مسکن

  اگر قصد گرفتن وام میلیاردی دارید و ضامنی برای گرفتن وام خود سراغ ندارید می توانید از طرح بانک ملی که دادن وام میلیاردی با سند ملکی است، استفاده کنید. پس متقاضیان وام میلیاردی با داشتن سند ملکی می توانند به یکی از شعب بانک ملی در محل سکونت خود مراجعه کنند و با ارائه دادن مدارک مورد نیاز برای وام به بانک ملی در کمترین زمان وام میلیاردی ره از بانک دریافت کنند. نرخ سود وام میلیاردی با سند ملکی در بانک ملی ۱۸ درصد و بازپرداخت آن تا سه سال می باشد.

  • دادن وام میلیاردی با سند در بانک ملت :

  این بانک یکی دیگر از بانک هایی است که با ارائه دادن سند ملکی خود به آن جا مراجعه کرده و تقاضای گرفتن وام میلیاردی را بکنند. نرخ سود این وام ۱۸ درصد و بازپرداخت آن به صورت ۵ ساله است. کسانی که خواهان این وام هستند نباید سند ملکی آنها هیچ گرفت و گیری داشته باشد.

  • دادن وام میلیاردی با سند مسکونی توسط بانک رسالت :

  این طرح در بانک رسالت هم امکان پذیر است و نرخ سود وام در این بانک ۱۸ درصد و بازپرداخت آن ۵ ساله می باشد. برای درخواست وام میلیاردی در بانک رسالت باید در ابتدا درخواست خود را در اینترنت بانک رسالت ثبت کرده و در مرحله بعدی یک حساب برای دریافت وام داشته باشید. سند مسکونی که باید به این بانک ارائه دهید حتما باید معتبر و در دفاتر رسمی ثبت شده باشد.

   

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  12 دیدگاه دربارهٔ «وام میلیاردی با سند ملکی 09121087475»

  1. مجتبی احمدی

   من میتونم با سند خونم که سه میلیارد ارزش داره یک میلیارد وام بگیرم؟

  2. مجید امیدی

   سلام، وقت بخیر، با سند زمین به ارزش تقریبی 4 میلیارد آیا میتونم وام بگیرم یا نه؟ اگر بله چه مبلغی؟ متشکرم

  3. با سند سی میلیاردی چقدر وام میتوان گرفت حداکثر وام و حداکثر پرداخت اقساطش چند ساله است؟؟باتشکر

   1. درود دوست عزیز با شماره های سایت تماس بگیرید و بگید که ارزش سندتون چقدر هست کارشناس راهنماییتون می کنه.

  4. با سند سی میلیاردی چقدر وام میتوان گرفت حداکثر وام و حداکثر پرداخت اقساطش چند ساله است؟؟باتشکر

  5. با سند سی میلیاردی چقدر میتوان وام گرفت و حداکثر بازپرداختش چقدر است؟؟

  6. خیلی توضیخاتتون خوب بود بقیه سایتا عملا چرت نوشتن چون هیچ بانکی الان غیر بانک مسکن وام نمیده نمیدونم چجوری دو ماه اخر سال هیچ بانکی دیگه با هیچ سندی وام نمیده

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا