وام ملکی

 • دریافت وام فوری با سند مسکونی و ملکی ، تامین سرمایه و شراکت

  در حال حاضر بانک های زیر روی سند مسکونی طی شرایط مختلف وام هایی را پرداخت می کنند. اسامی برخی از این بانک ها به شرح زیر است

  • بانک دی.
  • بانک انصار.
  • بانک قوامین.
  • بانک پارسیان.
  • بانک تجارت.
  • بانک ملت.

  هر کدام از بانک ها برای وام با سند ملکی مبالغ و شرایط پرداخت مختلفی در نظر گرفته اند که طی بخشنامه های اجرا شده در سال 98 متقاضیان می توانند در بانک ملت با دریافت یک وام 36 ماهه برای سه نفر به مبلغ 50 میلیون برای هر شخص را دریافت کنند، که این مبلغ واقعا به هیچ کاری نخواهد آمد. علاوه بر آن طرح های دیگری نیز وجود دارد که شخص با توجه به شرایط خود و در نظر گرفتن سود و مبلغ وام می تواند اقدام به دریافت وام مورد نظر کند.

  حتما با این موضوع بسیار مواجه شده اید که برای گرفتن وام از شما ضمانت های گوناگون را در قبال پرداخت مبلغ مورد نظر وام از شما می خواهند که یکی از آن ها سند ملکی شما می باشد.شما می توانید با در رهن گذاشتن سند ملکی خود اقدام به دریافت وام با مبلغی متفاوت کنید، اما تنها سند ملکی برای گرفتن وام کفایت نمی کند و باید شرایطی را رعایت کرد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره ای کوچک کرده ایم.

  شرایط خاص گرفتن وام با سند ملکی

  سند ملکی باید به نام شما و ثبت شده در دفتر اسناد رسمی باشد.

  شش دانگ به نام خود شما باشد. اگر به نام کسی دیگر باشد باید هر دو با هم برای دریافت وام اقدام کنید.

  موارد ذکر شده در بالا برای بانک ها می باشد که باید به آن ها توجه کنند اما شرایط متقاضیان برای گرفتن وام با سند ملکی چیست؟

  با توجه به شرایط اخیر بانک مرکزی باید شخص مورد نظر برای گرفتن وام با سند ملکی دارای سابقه ای درخشان باشد و در سابقه ی وی هیچ گونه چک برگشتی درج نشده باشد.در صورتی که شخص مورد نظر وام پرداخت نشده ای از قبل دارد نمی تواند وام دیگری را دریافت کند. و حتما قبل از دریافت وام جدید شما باید وام بانک های دیگر را تسویه نمایید.پ

  تمامی هزینه ها اعم از انتقال سند، کارشناس و غیره بر عهده ی شخص گیرنده ی وام میباشد. نکته ای که می توان در پایان به آن اشاره داشت این است که مبلغ با توجه به سند ملکی که شما ارائه می دهید می تواند متغیر باشد و در اکثر بانک ها سود 18% می باشد.

  جهت مشاوره و دریافت اطلاعات وام با ضمانت سند ملکی با ما در تماس باشید.شرایط و نحوه دریافت وام به مبلغ مورد نظر و ارزش سند مسکونی قابل تغییر است. نظر به شرایط اقتصادی کشور و افزایش روز افزون هزینه ها، بهترین راهکار برای پوشش هزینه ها و جلوگیری از کاهش سطح رفاه خانواده، بهره گیری از تمام سرمایه های منقول وغیر منقول جهت افزایش نقدینگی است. گرفتن وام در کشوری مثل ایران با این شرایط بد اقتصادی بهترین راهکار برای کنترل مشکلات و به دست آوردن نقدینگی است

  وام فوری با سند ملکی ,خانه,منزل,آپارتمان,ویلا

  یکی از این منابع جهت کسب درآمد اسناد مالکیت منزلی است که در آن ساکن هستید و اکثر افراد جامعه از نحوه بهره مندی از مزایای آن بی اطلاع هستند. ما در مجموعه وامخواه در کنار شما هستیم و با آگاهی مناسب به تحقق رویاهای شما کمک خواهیم کرد.

   

  وام با سند ملکی

  وام فوری با سند ملکی دارای شرایط یکسان در همه بانک ها ندارد. حتی شرکت های مختلف نیز برای دادن وام با سند ملکی و مسکونی شرایط مختلفی دارند. از جمله بانک هایی که به صورت فوری این نوع وام را به متقاضیان پرداخت می کنند بانک های دی، انصار، قوامین، پارسیان، تجارت، ملت و غیره می باشد. هر یک از بانک ها مبالغ گوناگونی را برای مشتریان در نظر گرفته اند؛ به طور مثال بانک ملت، در سال 98، برای سه نفر،  مبلغ 50 میلیون را به مدت 36 ماه برای هر شخص در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که به منظور ارائه ی سند خود به بانک، باید 6 دانگ معتبر بوده و هیچ گونه اشکال و یا نواقصی نداشته باشد.

  علاوه بر آن به منظور دریافت وام با سند ملکی باید سند شما در دفاتر رسمی به ثبت رسیده باشد در غیر این صورت سند شما از لحاظ بانک معتبر نمی باشد. از دیگر شرایط دریافت وام فوری در این روش این است که شخص وام گیرنده نباید سابقه ی هیچ گونه چک برگشتی داشته باشد و یا از قبل وام پرداخت نشده ای داشته باشد؛ زیرا پیش از اتمام اقساط وام قبلی نمی تواند وام جدیدی دریافت نماید. تمامی هزینه هایی که به منظور دریافت وام با سند ملکی پرداخت می شوند، اعم از نقل و انتقالات سند، کارشناس و غیره بر عهده ی خود شخص می باشد. در پایان به مهم ترین نکته اشاره می کنیم که میزان مبلغ وام به پول شما بستگی دارد اما دریافت وام فوری با استفاده از سند ملکی در اکثر بانک ها با سود 18 درصد می باشد.

  این در حالی است که کارشناسان ما در وامخواه براحتی و بدون ضامن این مشکل را حل نموده و وام روی سند ملکی را براحتی و تا 60 درصد ارزش ملک را بعد از کارشناسی یک روزه به شما تحویل می دهند.

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا