وام روی طلا

وام با طلا

وام روی طلا چیست؟

 وام روی طلا امکانی عالی برای این است که در صورتی که به پول نیاز دارید و نمی خواهید طلای خود را بفروشید، می توانید طلای خود را نزد ما به امانت گذاشته و معادل 80 الی 90 درصد ارزش طلا را از وامخواه وام بگیرید.
به این صورت ارزش سرمایه شما حفظ شده و حتی با این تورم افسارگسیخته در سال 1402 ارزش آن بالا رفته و شما قسط وام خود را پرداخت می کنید. در پایان نیز می توانید طلای خود را از ما پس بگیرید. هم مشکلتان حل شده و هم طلایتان را حفظ کرده اید.

وام خرید طلا چگونه است؟

امروزه طلا سرمایه ای خوب برای جمع آوری دارایی است و اگر نمیتوانید پول هایتان را جمع کنید می توانید از طریق خرید طلا دارایی خود را افزایش دهید.  ممکن است بعد از چند مدت نیاز به سرمایه برای خرید دوباره طلا داشته باشید. 

در این هنگام کافیست تا روی طلاهای قبلی وام گرفته و با وام طلا گرفته شده دوباره طلا بخرید و بصورت قسطی مبلغ وام را پرداخت نمایید . به همین راحتی با طلا قسطی دوباره طلا خریده اید.

وام خرید طلا  برای چه کسانی مناسب است؟

وام خرید طلا برای اکثر افرادی که طلا را به عنوان سرمایه خریداری نموده اند مناسب است. این افراد سرمایه ای به نام طلا دارند ولی به عنوان نقدینگی و سرمایه در گردش نمی توانند از آن استفاده کنند.

اگر شما هم از این دسته افراد هستید یکی از راه های افزایش نقدینگی شما به جای فروش طلا، گرفتن وام روی آن است.

به این ترتیب بدون اینکه طلای خود را بفروشید به سرمایه مورد نیاز خود دست پیدا می کنید.

باز پرداخت این وام چگونه است؟

بازپرداخت کلیه وام های وام خواه به خود درخواست  دهنده بستگی دارد. چرا که شما با توجه به میزان طلای خود مبلغ وامتان مشخص شده و سپس با مشورت و مشاوره کارشناسان ما می توانید مبلغ اقساط خود را تعیین نمایید.

خرید و فروش طلا

در صورت نیاز به فروش نیز کارشناسان ما می توانند به بلاترین قیمت در خدمت شما باشند.   

همین حالا تماس بگیرید 09121343565 09121068564

خرید با بالاترین فیمت
فروش با پایین ترین سود
ارائه فاکتور معتبر
امکان تعویض و عودت طلا
امنیت بالا
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

دیگر وام های ما در وامخواه

با ما تماس بگیرید
پیمایش به بالا