وام روی سیم کارت

 • وام روی سیم کارت یکی از رایج ترین راه ها برای دریافت وام فوری است. این وام تحت نطارت دفاتر پیشخوان ارائه می شود و هیچ نگرانی وجود ندارد. شما برای خرید سیم کارت رند و یا ارزش همراه اول دائمی می توانید وام بگیرید و یا اگر صاحب سیم کارت 912 دائمی همراه اول هستید می توانید روی آن وام بگیرید و با توجه به ارزش فعلی آن روی سیمکارتتان وام دریافت کنید.

  وام روی سیم کارت چیست ؟

  وام سیم کارت یکی از سریع ترین روش های دریافت وام است. آیا میدانستید سیم کارت همراه اول دائمی کد یک ، دو یا سه شما یک سرمایه ارزشمند است ؟ما امکان دریافت وام فوری و بدون ضامن را برای شما فراهم کرده ایم.
  مزیت مهم این وام این است که شما می توانید تا 90 الی 100 درصد ارزش آن را وام دریافت کنید و همچنان از سیمکارت خود استفاده کنید . با ضمانت گذاشتن سند مالکیت سیم کارتتان، در کمتر از یک ساعت وجه وام خود را دریافت می کنید. این وام این فرصت را به شما میدهد که بدون فروش سیم کارتتان از مبلغ ارزش آن بهره مند شوید.

  مزایای دریافت وام  روی سیم کارت

  اولین مزیت وام روی سیم کارت این است که در کمترین زمان ممکن حتی در چند ساعت پرداخت می شود . در صورت داشتن شرایط لازم و بعد از عقد قرارداد ، مبلغ وام همان لحظه برایتان واریز می شود.
  دومین مزیت آسان بودن شرایط دریافت این وام است . شما به هیچ گونه ضامن ، چک یا سفته ایی نیاز ندارید. با داشتن سند مالکیت سیم کارت همراه اول کد یک ، دو یا سه ، به راحتی میتوانید تا 100 درصد ارزش آن را از شرکت وامخواه وام دریافت کنید.
  سومین مزیت وام سیمکارت این است که بعد از دریافت وام ، شما می توانید از سیم کارت خود استفاده کنید و سیمکارت را نزد خودتان نگه دارید.
  مزیت چهارم این وام این است که شرایط بازپرداخت کاملا انعطاف پذیر است و طبق نظر خودتان مبلغ اقساط مشخص می شود.

  برای آگاهی از ارزش سیمکارت 912 خود می توانید به صفحه ارزش سیمکارت مراجعه نموده یا به سایت رندبازار مراجعه نموده و ارزش سیمکارتهای مشابه خود را یافته و قیمت تقریبی سیمکارت خود را پیدا نمایید.

  چرا از وامخواه وام روی سیم کارت بگیریم؟

  پرداخت وام با سیم کارت توسط خیلی از شرکت ها در حال حاضر ارائه می گردد ولی برای گرفتن این وام بهتر است از شرکت های معتبری ماننند وامخواه کمک بگیرید. برای این منظور کافی ست با یک تماس تلفنی با کارشناسان وامخواه ارزش سیم کارت خود را سوال کرده و بهترین مدل دریافت وام را یافته و برای دریافت وام به دفتر ما مراجعه نمایید. سپس در مدت زمان بسیار کمی وام خود را  دریافت کنید.

  مزایای وامخواه

  • پرداخت فوری وجه وام در کمتر از یک ساعت
  • پرداخت وام به ارزش 100 درصد طلا و سیم کارت
  • پرداخت وام به ارزش 50 الی 60 درصد خودرو
  • انجام تمامی قرارداد ها زیر نظر وکیل و در دفتر استاد رسمی
  • دریافت کمترین میزان سود
  • انتخاب زمان و میزان اقساط بازپرداخت توسط متقاضی
  • باسابقه ترین و معتبرترین شرکت وام دهی

  ما در وامخواه برای شما شرایطی را محیا نموده ایم که بدون ربا و مانند سود بانکی کشور بتوانید بدون ضامن و طی مراحل اداری سخت به آسانی وام دریافت کنید.

  شرایط گرفتن وام فوری از وامخوا

  گرفتن وام روی طلا

  گرفتن وام فوری تا 80 درصد ارزش طلا بدون ضامن  

  گرفتن وام روی خودرو

  داشتن خودرو و دریافت وام از 70 تا 90 درصد ارزش خودرو بدون انتقال سند  

  گرفتن وام با سند ملک

  داشتن سند ملکی و دریافت وام تا 70 الی 80 درصد ارزش ملک بدون انتقال سند

  گرفتن وام روی سیمکارت

  داشتن سیم کارت 912 با کد های یک الی 5 و دریافت وام تا 90 درصد ارزش وام

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا