وام روی سند ماشین

 • وام روی سند ماشین چیست؟

  وام با سند ماشین یا خودرو یکی از روش های به دست آوردن وام است.از طریق این روش می توانیدسرمایه را فوری به دست آورید.این روش بیشتر برای مواقع ضروری است.هر موقع در شرایطی قرار گرفتید که پول نیاز بودید می توانید با ضامن قرار دادن سند ماشین یا خودرو سواری سرمایه مورد نظر خود را دریافت کنید.

  وام راهی برای پول قرض گرفتن در جهت پیشرفت در کار و شغل یا از بین بردن مشکل خاصی مثل بیماری ها و… است که نیاز به پول هنگفتی دارند.برای به دست آوردن وام راه های زیادی هست و شرایط سنگینی جلو شما قرار دارد.وام هایی که بانک ها ارائه می دهند.شرایط اقساطی مناسبی دارند، سود کمتری دارند و با اطمینان خاطر می توانید از آنها وام بگیرید.البته وام در کشورهایی مثل کشور ما، ایران که دارای تورم زیاد است، سود زیادی به همراه خواهد داشت.

  وام روی سند ماشین به این صورت انجام می شود که شما با گرو گذاشتن سند ماشین یا خودرو سواری خودتا می توانید معادل با 80 تا 90 درصد ارزش فعلی ماشین خود سرمایه دریافت کنید.البته باید بدانید که خودرو شما چه مقدار ارزش دارد.به همین دلیل پیشنهاد می کنیم به سایت هایی مثل دیوار یا شیپور مراجعه کنید یا به نزدیک ترین نمایشگاه ماشین نزدیک محل زندگی خودتان مراجعه کنید و قیمت روز ماشین را از مسئول نمایشگاه خودرو بپرسید.

  در شرایط حساس و دشوار اقتصادی کشورمان خیلی از افراد نیازمند تامین سرمایه هستند تا بتوانند از پس مشکلاتی نظیر بیماری های حساس و خطرناک، کمبود سرمایه برای شروع کار و… بر بیایند.در همین راستا باید اعلام کنیم که بیشتر خانواده های ایرانی دارای ماشین یا خودرو سواری هستند.اگر شما هم در این شرایط قرار بگیرید چه کار می کنید؟

  شاید به فکر فروش ماشین سواری خود بیفتید.در این بازار احتمالا مدت زمان زیادی طول بکشد تا خودرو شما بفروش برسد و یقینا با قیمت خوبی نمی توانید آن را بفروشید و چون عجله دارید، قیمت ماشین شما پایین تر می آید.ما به شما راه دیگری پیشنهاد می کنیم.شما می توانید با گرو گذاشتن سند ماشین خود اقدام به گرفتن وام کنید.این راه بهتر از فروش ماشین شماست و در عین حال ماشین که سرمایه ارزشمند ایرانی ها است، در این شرایط برای شما باقی می ماند.

  با گرو گذاشتن سند خودرو چه زمانی پول وام به حسابم واریز می شود؟

  دریافت وام روی سند خودرو کمتر از 2 ساعت الی 1 روز کاری به طور می انجامد.اگر می خواستید از روی سند خودرو وام بانکی دریافت کنید نیاز به زمان خیلی زیادی بود.

  کارهای اداری دریافت وام از روی سند ماشین به چه صورت است؟

  همه ما با شنیدن وام یاد کاغذبازی های اداری و اذیت شدن روزمره در بانک ها میفتیم.برای به دست آوردن وام بانکی رد کردن این مسائل و مشکلات سخت و حوصله سر بر و طاقت فرسا کاملا عادی است.یعنی اگر بخواهید وام بانکی بگیرید حتما با این مسائل روبرو می شوید اما برای دریافت وام روی سند خودرو با این مشکلات روبرو نخواهید شد.

  برای دریافت وام بانکی روی سند ماشین نیاز به ضامن دارم؟

  شاید اگر می خواستید وام بانکی دریافت کنید، اولین فکری که به سر شما خطور می کرد این بود که ضامن از کجا جور کنم.ضامن فردی است که زیرمجموعه دولت به حساب می آید و به نوعی کارمند دولت است.کارمند های دولت می توانند هنگام وام گرفتن ضامن هر شخصی بشوند.درواقع با امضا کردن ضامن ها در زیر درخواست وام شما از بانک، ضامن قبول می کند که اگر وام گیرنده به هر دلیلی نتوانست به موقع قسط های خود را پرداخت کند، از حساب ضامن پول بانک کسر می شود.اگر به هر دلیلی ضامن توانایی پرداخت پول را نداشته باشد مورد شکایت بانک قرار می گیرد و نهایتا به زندان می افتد.

  با شرایطی که خدمتتان توضیح دادیم، باید فهمیده باشید که کارمندهای دولت حاضر نمی شوند برای هرکسی ضمانت کنند تا بانک به آنها وام دهد.از این رو پیدا کردن ضامن برای دریافت وام کار بسیار سختی است.

  برای دریافت وام روی سند خودرو نیاز به ضامن ندارید و کار شما به سرعت انجام می شود.سند خودرو شما به تنهایی ضامن بازگشت اصل وام به همراه سودش خواهد بود.

  سود وام بانکی روی سند ماشین چقدر است؟

  مشخص است که چون شرایط مناسب تری برای دریافت وام وجود دارد، سود بیشتری نیز از شما دریافت شود. دقیقا بخاطر همین سود بیشتر است که شرکت ها قبول می کنند به شما وام بدهند.در این شرایط سخت اقتصادی هیچ دلیلی وجود ندارد که شخصی به شما پول هنگفتی قرض دهد.

  شرایط دریافت وام روی سند خودرو به چه صورت است؟

  برای دریافت وام روی سند خودرو نیازی به داشتن شرایط خاصی ندارید فقط باید دقت کنید که می توانید معادل 80 تا 90 درصد قیمت فعلی ماشین خود، وام دریافت کنید و بیشتر از آن نمی توانید این در حالی است که بانک ها نهایتا 50 تا 60 درصد قیمت روز خودرو به شما وام می دهند و در ضمن شرایطی برای دریافت وام قرار می دهند که بسیار سخت است و هرکسی جزو این شرایط نیست.

  تعداد قسط های بازپرداخت وجه وام به چه صورت است؟

   براساس توافق بین طرفین، تعداد قسط های پرداخت اصل وام و سود وام تعیین می شود.وام روی سند خودرو قسط های پرداخت بیشتری نسبت به قسط های پرداخت وام بانکی به وام گیرنده ارائه می دهد. البته در شرایط خاصی می توانید با کم کردن قسط ها، سودی که می خواهید به وام دهنده بازگردانید را کمتر کنید.این مورد در شرایط اقتصادی الان وبا وجود تورم شدید، برای شما بهتر است.البته اگر توان مالی پرداخت آن را داشته باشید.

  در رابطه با اخذ وام روی سند ماشین چطور می توانم به وام دهنده اعتماد کنم که ماشین یا خودرو سواری من را به نفع خود بالا نکشد؟

  با توجه به خبرهایی که از گوشه و کنار می شنویم و از کلاهبرداری های بزرگ خبردار می شویم، طبیعی است که نتوانیم به شخصی به راحتی اعتماد کنیم که این اعتماد نکردن کار کاملا درستی است.پیشنهاد می کنیم اگر آشنایی دارد که به شما وام با سند خودرو ارائه میدهد نزد او بروید.در غیر این صورت بایستی قراردادی مکتوب و رسمی در این خصوص بین شما و وام دهنده نوشته شود که شرایط و خسارات آنت تنظیم شود. در این رابطه بهتر است با یک وکیل مشورت کنید.

   

   

  امتیاز کاربران به این مطلب:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  3 دیدگاه دربارهٔ «وام روی سند ماشین»

  1. باعرض ادب احترام وخسته نباشید.روزعالی متعالی.من ی پراید مدل 87 دارم مال ی معلم بوده خریدم 20تومن فقط سیستم روشه.ولی متاسفانه این روزا مشکلات زندگی نمیذاره که پس انداز کنم. من20تومن الی30تومن یا25 تومن نیازمه.میخام لاستیک بخرم دستم خالیه. انداره 2 جفت لاستیک پول نیازمه.ضامن هم ندارم ولی کل مدارکم تکمیله. تو اسنپ کار میکنم تو تاکسی کارمیکنم سرخط برون شهری هم کارمیکنم اما متاسفانه خانمم سرطان داره زیرخرج شیمی درمانی ودارو در نمیام.مجبورم ی جوری و دربدر دنبال ی وامم.که 2جفت لاستیک بخرم. خاستم ببینم شیرایطش چجوریه 20 الی25تومن وام بهم بدی که بتونم برم اسنپ کارکنم بخدا از بی لاستیکی خونه بیکارنشستم هرجا هردری بگی زدم پول گیرم نمیاد که لاستیک بخرم. واسه راضای خدا اگه راهی داره ی چیزی بهم وام بدین سروقت پرداختش میکنم.فقط بگین چندروزه وام رو میدن؟سودش چند درصده؟شرایطش چجوریه؟؟اگه لطف کنین.تماس بگیرین ممنون میشم.منتظرم.سپاس گذارم.

  2. سلام من ماشینم پرایدمدل87 هست ضامن ندارم تو اسنپ کارمیکنم 20تومن نیازمه واسع لاستیک.سرموقع پرداخت میکنم اندازه پول دو جفت ماشین میخام شرابطش چطوریع لطفا تماس بگیرین ممنون

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  با ما تماس بگیرید
  پیمایش به بالا